2

За останній тиждень в обласному центрі самовільно встановлено 13 літніх майданчиків, позаминулого – більше 20, повідомив на апаратній нараді міськвиконкому начальник КП «Муніципальна інспекція  з благоустрою» Степан Кукула.

При цьому міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус зазначив, що деякі підприємці звинувачують міську владу в антисемітизмі. Мова йде про літній май данчик біля готелю «Під Темплем», який належить представникам єврейської громади. Виконком Івано-Франківської міської ради відмовив підприємцю у встановленні літника через те, що поруч знаходиться пам’ятник страченим націоналістам. Втім, незважаючи на відмову виконкому, літній майданчик на вул. Страчених націоналістів таки з’явився.

«Коли ми даємо дозвіл виконкому, то ніхто не дивиться паспорт підприємця, чи єврей, чи жид, чи хто б він не був», – сказав секретар міської ради Микола Вітенко.

Анушкевичус додав, що в нас всі рівні перед законом, незалежно від того, хто в яку церву ходить і до якої політичної партії належить.

Керівники міста обіцяли винести питання про демонтаж самовільно встановлених літників вже на найближче засідання виконавчого комітету.