news-image: В Івано-Франківську Набережна ніяк не дочекається ремонту Про потребу у ремонті цієї дороги в місті говорять вже не перший рік. Проте наразі годі говорити про початок ремонтних робіт, адже досі не проведено тендер на виконання капітального ремонту дороги.

Та кілька тижнів тому було прийняте рішення тендерного комітету щодо проведення капітального ремонту вулиці Набережна ім. В.Стефаника. Тоді вирішили провести тендер на виконання ремонтних робіт 23 липня. Однак буквально у переддень тендеру його відклали на 31 липня.

Кореспондент «Бліц-Інфо» вирішив з’ясувати у департаменті будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації чому ж відтягують з ремонтом вулиці і чому перенесли тендер?

Як пояснив директор департаменту Василь Сенів, тендер перенесли з метою розширення ймовірного кола учасників.

«Були внесені зміни в технічні завданнях, які до цього не передбачалися. Тому, щоб всіх учасників поставити в рівні умови тендерного конкурсу і вони мали змогу відповідно підготуватися  його перенесли на 1 тиждень згідно законодавства», – пояснив посадовець.

Нагадаємо, згідно проведеної експертизи кошторисна вартість проекту складає 57 млн. грн. Проте лише після проведення торгів буде визначено остаточну вартість робіт та укладання угоди з їх виконання.

Крім того, варто зазначити, що керівництво області вирішило спрямувати на ремонт Набережної 15 млн. грн. субвенції з державного бюджету. В свою чергу виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ухвалив рішення виділити для співфінансування ремонту дороги по даному об’єкту 10 млн. грн.