В Івано-Франківську розпочали приготування до встановлення головної ялинки міста на Вічевому майдані.

Комунальники вже розібрали бруківку та викопали яму, щоб зробити бетонну основу для новорічної красуні.

Директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак розповів «Галицькому кореспонденту», що цього річ значно посилять заходи безпеки встановлення ялинки.

«Уже розпочалося встановлення кріплення для ялинки. Заливається бетонна основа для металевих стовпів, які будуть тримати ялинку. Раніше новорічну красуню чіпляли тільки на основу і тросом прив’язували до будівель навколо. А зараз є металеві стовпи з вершинами майже в два метри, однаково натягнуті, однакової товщини, тому, коли буде вітер ці стовпи триматимуть ялинку і не дадуть їй впасти», – запевняє Смушак.

«Це вже мусить втримати ялинку, вистачить нам пригод», – усміхається головний комунальник Івано-Франківська.

За його словами, ялинку встановлять на Вічевому майдані приблизно 9-10 грудня. А урочисте відкриття заплановане на Миколая.

Крім того, директор департаменту комунального господарства анонсував, новорічну красуню привезуть так як і того року з Надвірнянського району. А поки що ще визначають, в яких кольорах головна ялинка милуватиме око прикарпатців.

«Цьогоріч уже будуть інші кольори ялинки. Багато іграшок після минулорічного падіння не побилися, бо були пластикові. Щось поремонтували, щось докупимо, так що все буде добре. Щодо кольорів, то ще визначаємося, зараз працюють люди, які займаються цим питання і визначають, як вона буде одягнена, яка ілюмінація та кольори. Вже десь з 10 грудня це буде відомо», – розповів головний комунальник міста.