http://tvoemisto.tv/media/gallery/full/r/e/remontdorig.jpg

Про це розповів директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак, спілкуючись з читачами ” в чат-конференції.

“Іншу ділянку – від вулиці Гординського до вулиці Січових Стрільців плануємо ремонтувати вже наступного року. Велика ймовірність, що це буде робити вже інша підрядна організація і за іншим проектом. А щодо постійного переносу термінів її закінчення, то мене ця ситуація дратує не менше за мешканців. Там роботи на два тижні залишилось, а організація, що виграла тендер мучить і себе, і нас, як замовників і всіх мешканців цієї вулиці. Якби мав гроші, вже сам би купив ту плитку і заклав, і попрощався з ними. Нажаль, є договірні зобов’язання, які розірвати можна тільки в судовому порядку, бо вони виграли тендер. А піти шляхом судів означає заморозити роботи мінімум на пів року. Це не припустимо. Ще раз наголошую – вулиця Шевченка на розпочатій ділянці буде закінчена в поточному році”, – написав Смушак.

Також в поточному році плануємо влаштувати на ній додаткові елементи благоустрою – лавочки, загороджувальні стовпчики, боларди, ковані скульптури і довести, що навіть в цих складних економічних та політичних умовах можна подарувати місту найкращу вулицю”, – наголосив директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.