zinchenko

Про те, до яких статків допрацювався за роки служби новопризначений керівник ГУ МВС у Чернівецькій області, йшлося у сюжеті журналіста Тараса Зозулінського підпроекту «Народний контроль, інформує ЗІК..

Як вдалося з’ясувати, матір Валерія Зінченка володіє більшою кількістю нерухомості, аніж її син. На неї записані дві квартири на Прикарпатті – неподалік Івано-Франківська у селах Крихівці і Вовчинець.

«Одна квартира належить моєму братові, – пояснив Валерій Зінченко. – Мав якісь збереження, купив житло, адже була молода сім’я. Просто вони вирішили оформити цю квартиру на маму».

Іншу квартиру – однокімнатну – за словами Зінченка, мати придбала сама.

Утім ці квартири – справді дрібничка. «Спецвідрядження» з’ясувало, що мати Валерія Зінченка є власницею чималого будинку у Новій Гуті біля Івано-Франківська.

На місці серед лісу, де колись була розміщена секретна територія КДБ, сьогодні виросли особняки. На подвір’ї пані Зінченко – два будинки: дерев’яний і кам’яний. Двір оточений красивим кам’яним парканом, за яким багато дерев, гойдалка-човен, дитячий майданчик. Неподалік дому – вежа, як у замку.

Як розповів місцевий охоронець, Валерій Зінченко тут не з’являвся близько місяця, натомість частіше у Новій Гуті буває брат правоохоронця Сергій.

Валерій Зінченко розповів, що будинок зводили упродовж шести років. До будівництва доклалася вся родина.

Зараз головний правоохоронець Буковини живе під Чернівцями: майже на кордоні між селами Великий Кучурів та Годилів, котре величають «царським селом».

Перше, що впадає у вічі біля дому Зінченка – розкішна кована брама. Перед нею – фігура Богородиці. Будинок доглянутий, гостей фіксують камери відеоспостереження. На цьому подвір’ї уже не одна, а дві замкові вежі. Є альтанка, басейн.

Дружина Валерія Зінченка їздить на джипі Toyota Prado. За словами правоохоронця, авто жінка придбала самотужки, адже є приватним підприємцем. Разом зі своєю матір’ю займається торгівлею жіночого вбрання.

Також у родини є Volkswagen Transporter. А сам керівник обласного ГУ МВС користується службовою Toyota Camry.

До речі, за чутками, посаду на Буковині Валерій Зінченко у березні цього року отримав через протекцію самого Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, з яким начебто має добрі стосунки. Втім правоохоронець такі розмови називає дурницями.

«Так, ми навчалися в одній школі. Арсеній Петрович молодший від мене на рік, – розповів Валерій Зінченко. – Але… Ми ж на різних щаблях. Я глибоко поважаю цю людину, але спілкуватися з ним… Ми на різних рівнях».

Нагадаємо, будучи керівником ДАІ Прикарпаття Валерій Зінченко став фігурантом гучного скандалу.