Вкрай погана дорога на вулиці та відсутність достатнього за розмірами майданчика для смітників обурює людей, пишуть Версії з посиланням на Телеканал НТК.

Коломияни нарікають на міську владу. Кажуть, не відчувають підтримки та не бачать належної роботи.

До смітників по вулиці Сахарова дійти дуже важко, все це через відсутність тротуару, калюжі та дощ. Тож люди мусять кидати сміття до контейнерів з відстані. Відповідно, воно розлітається навкруги.

Окрім того, очевидно, що для мікрорайону з понад десятка будинків, невеликої площадки з чотирьох контейнерів для сміття явно замало.

Така капара коло цього смітника. Оце я трохи розтане, люди з далека кидають пакети. Ну, бо стануть, подивляться, ну як зайти? Ну нема як зайти… підійти до мусорки не можливо“, – розповідає Іван Гаврищук, мешканець Коломиї.

Основну провину на таки стан вулиці люди покладають на міську владу, яка зруйнувала вулицю, коли проводили воду та інші комунікації. Через незавершену роботу комунальників, тепер, кажуть мешканці, на вулиці “по коліна болота“.

Ми не маємо претензій до компанії АВЕ, вона сміття вивозить. А от претензії до міста є. Двірники, які прибирають прибудинкові території викидають на площадку мусор…“, – повідомив журналістів Микола М’якушак, житель вул. Сахарова в Коломиї.

У міській раді кажуть, що на Сахарова дійсно є проблеми, оскільки там “перебиті лівньовки”, а “у березні місяці там будуть міняти вводи, водопровід, тому будуть ще більші незручності“.

Богдан Федорук, заступник міського голови Коломиї, “тішить городян”, що після усіх перелічених робіт на наступний рік комунальники таки планують відновити міжквартальні проїзди на Сахарова.