Результат пошуку зображень за запитом "Вивіз сміття"

На сайті Дзеркала Коломиї завершилося опитування “Чи влаштовують вас надані послуги “AVE Коломия”?”

В опитуванні взяло участь 4276 осіб.

3054 опитаних коломиян (70,24%) роботою AVE задоволена.

1242 особи (28,56%) якість послуг AVE не влаштовують.

Опитування тривало чотири тижні. Протягом цього часу вподобання коломиян суттєво не змінювались.

АВЕ – компанія зі світовим ім’ям, в Україні група АВЕ є абсолютним лідером у сфері поводження з відходами та займає ключові позиції на ринках Центральної та Східної Європи.

Філія “АВЕ Коломия” ТзОВ «АВЕ Івано-Франківськ» створена у вересні 2008 року. Засновниками фірми є Снятинська міська рада, Снятинська та Коломийська районні ради та «АВЕ Умвельт Україна». Компанія пропонує комплексні послуги поводження з відходами згідно з європейськими стандартами. Основні види діяльності АВЕ – збирання, сортування, переробка та утилізація відходів. Також компанія займається утилізацією небезпечних відходів, холодильного обладнання, будівельних відходів та відходів тваринного походження.

АВЕ має представництва у трьох регіонах: на Львівщині, Івано-Франківщині та Закарпатті. На Західній Україні сервісом компанії користуються близько 695 000 тис. населення та 8 360 тис. промислових клієнтів.

Нещодавно завдяки співпраці ініціативних мешканців Коломиї та керівництва компанії АВЕ вдалося облаштувати сучасні контейнерні сміттєві майданчики в різних районах міста. 

“Сміття в місті вивозиться вчасно”, – неодноразово стверджувало керівництво компанії.

Доказ тому – ранковий рейд зоною обслуговування компанії АВЕ в Коломиї.