Коломиянин продав унікальну писанку, щоб допомогти онкохворому бойовому побратиму (ФОТО)

Про це йдеться на сторінці мистецького центру “Світовид”. Про це пишуть Версії з посиланням на Дзеркало Коломиї.

Митець вирішив виставити на продаж цей витвір, щоб допомогти онкохворому бойовому побратиму Іванові Петрику з Отинії.

“Іван Петрик з Отинії (Коломийський район) в 2015-2016 роках рятував Україну (14 механізована бригада). Сьогодні ми повинні врятувати життя Івана, який бореться з онкозахворюванням. Повірте мені, Іван – достойна людина і дисциплінований боєць.

Нагадаю, курс хіміотерапії почався 5 червня (терапія триває); наскільки зараз відомо, операція планується наприкінці серпня 2017 року. Для операціїї потрібно 60 000 гривень. Спільними зусиллями ми зібрали кошти на курс хіміотерапії. Тепер нам необхідно зробити найважчий крок – зібрати кошти на операцію“, – звернувся до спільноти товариш онкохворого ветерана.

Уже наступного дня Олег Кіращук повідомив, що писанку продано.

Придбав її військовий капелан о. Василь Довганюк.

“ПИСАНКУ ПРОДАНО! Я приємно вражений! Писанку купує за 200 у.о. військовий капелан о. Василь Довганюк. Дякую, отче! Ви рятуєте не тільки душі, але і тіло! Я бачу в цьому кілька символічних речей – учасниками бойових дій є і автор писанки, і той, хто потребує допомоги, і – той, хто писанку купує. Символічним є і те, що писанку на духовну тематику купує священник. І я надзвичайно тішуся, що мій твір і принесе неабияку користь, і залишиться в Україні. Отче, я низько кланяюсь Вам за Вашу поміч!”