30-річний Роман за допомогою спеціального візка та завдяки фізичній підтримці друзів підкорив найвищу гору Українських Карпат – Говерлу.

Ще три роки тому він був повністю здоровим, жив та працював у Харкові, саме там і сталося те, що перевернуло усе з ніг на голову. Про це пишуть Версії з посиланням на НТК..

Далі були довгі місця реабілітації та оптимістичний висновок медиків. Лікарі обіцяли Роману, що через два роки він знову зможе ходити та дива досі не трапилось.

Їхати до закордонних фахівців Роман Губач можливості не має, але є дещо сильніше – мрії, які здійснює одна за одною.

Він працює диспетчером соціального таксі. Каже, що робота дала нагоду більше спілкуватися, а не депресувати вдома.

А нещодавно Роман зробив те, що здивувало усіх – на візку піднявся в гори і одразу подолав найвищу вершину – Говерлу. Чоловіку знадобився спеціальний візок, а ще підтримка 13 друзів.

Спеціальний візок із одним колесом коломиянин знайшов в Інтернеті. Домовився про оренду пристрою. А далі місяць готувався. Кілька разів подорож довелося відкладати через різні причини. Та коли настав довгоочікуваний день навіть погода була помічником.

Друзі Романа підіймали на Говерлу кілька годин. Коли усі зітхнули із полегшенням і тішили себе думкою, що все найгірше позаду – чекала дорога назад. Ніхто й гадки не мав, що вона в рази важча, розповідає Роман Губач.

Коломиянин каже, що бути прикутим до візка не означає бути ізольованим та обмеженим. Це всього лише невеликі незручності, які, певен, теж здолає, йдетьс на сайті НТК.