Прес-аташе Японії завітав у Коломию

 

У цьому році в нашій країні визначається рік Японії в Україні, тому такі зустрічі відбулися раніше у інших містах області. Зокрема нещодавно прес-аташе Японії  Хірано Такаші зустрівся із представниками влади в Калуші.

Пан Такаші зустрівся із громадськими активістами та службовцями міської ради і розповів про основні досягнення співпраці Японії з Україною, зокрема про надання експертної допомоги Міністерству фінансів, модернізація Бортницької станції аерації, можливості розмінування на Сході України, гранти для придбання медичного обладнання та гранти для внутрішньо переміщених осіб, які пропонує Японія нашим громадянам, а також про проекти боротьби з корупцією, пишуть Версії.

Після презентації діяльності посольства Японії в Україні, присутні могли задати питання прес-аташе Японії  Хірано Такаші й обмінятися контактами.

Міську владу Коломиї найбільше цікавили можливості придбання обладнання для лікарень і допомога внутрішньо переміщеним особам.

“Українська медицина переживає певний занепад, – каже міський голова Ігор Слюзар, – а тому потребує якісно нового підходу , фінансових вливань та забезпечення сучасним обладнанням. Наше місто – не виняток. І для первинної медицини, і для нової поліклініки ми потребуємо допомоги держави у закупівлі сучасної діагностичної техніки. Сподіваємось на плідну співпрацю з Японією в межах проектів та грантів”.

Про подальшу співпрацю повідомить прес-служба міської ради.