Депутат зазначає, що підвищення тарифу повинно було статися, але не в такому розмірі, як воно має місце сьогодні і додає, що депутати на засіданні комісії не почули фінансово-економічного обгрунтування і розбивки тарифу на складові, –  пишуть Версії з посиланням на ОТБ Галичина.

“Те, що уряд їм обіцяв 3200 гривень мінімальної заробітної плати виявилося, скоріше, глобальною аферою, аніж правдою. Бо люди не стали отримувати таких грошей. Вони і далі продовжують платити податки. Частину людей мусили скоротити взагалі через такі псевдореформи. Тому, що було вирішено на комісії. Депутати дійшли до висновку, що обласна державна адміністрація, як організатор перевезень на сполученнях в рамках області, які виходять за межі одного району повинна розробити проект обласної ради до Кабінету Міністрів України по питанню монетизації пільг, бо це теж стосується вартості тарифу і того, що громадян не хочуть перевозити, бо перевізникам не компенсують ці кошти.

Але я вважаю, що ця реакція була дещо заслабкою, оскільки питання не залишається вирішеним. Якщо у внітрішніх районних перевезеннях окремі райони змогли дещо врегулювати ситуацію, то на сполученнях в межах області – міжміські – ситуація не змінилася. Тож ватро було б провести соціальний діалог”, – переконана Ольга Федишина.