1

За словами заступника мера Миколи Вітенка, всього до Білої хати вийшли більше сотні двірників. Про це пишуть Версії з посиланням на Репортер.

“Це не всі, бо загалом місто прибирає 230 людей”, – зауважив Вітенко.

2

Деякі перехожі вважають цю акцію “показухою”. На запитання “для чого виводити людей?” – очільник КП “Муніципальна дорожня компанія” Віталій Бурко і директор департаменту комунальної, житлової політики і благоустрою Михайло Смушак розводять руками. Мовляв, так доручив зробити міський голова.

Сам мер пояснив, що він зібрав людей не для того, аби їх посварити.

“Ми маємо порадитися, як краще прибирати вулиці”, – наголошував Марцінків.

3

Він зазначив, що працівники “Муніципальної дорожньої компанії, які чистять місто, заробляють в середньому п’ять тисяч гривень.

“І молодь все одно не дуже хоче йти, 80% двірників – люди старшого віку”, – зауважив Руслан Марцінків.

4

Смушак додав, що всього є 31 одиниця техніки для чищення Франківська від снігу.

Франківці продовжують скаржитися в соцмережах на неприбрані від снігу тротуари. Мовляв, аби пройти, треба виходити на дорогу. Раніше Марцінків запевняв, що містом їздять і розчищають сніг 15 машин. Також зазначав, що на вулицях щодня працює 200 двірників. Але просив, аби франківці допомогли розчистити місто від снігу.

5

Нагадаємо, через снігопади в Івано-Франківську повалилося багато дерев, а одне ледь не впало на перехожого. Станом на ранок вівторка, 15 листопада, до лікарів через травми на засніжених вулицях Франківська звернулося 25 людей.