news-image: У Франківську працівники "Княгинин" виступили проти новопризначеного керівника з Ростова

 Як відомо ОДОСП «Княгинин» входить в концерн «Укрспирту», як юридична особа. Та у 20010 році з’явилося підприємство ДП «Укрспирт» з такою ж назвою. Йому віддали відповідні логотипи та бренд, адже його мета ліквідувати концерн. Відповідно всі 70 підприємств, які туди входили, мали перейти у власність «ДП».

Тож борги залишили підприємствам, а все майно, яке працювало й приносило реальний прибуток відходило новоствореному ДП «Укрспирт. Саме ж ОДОСП «Княгинин» зупинило виробництво горілки.

Сьогодні працівники ОДОСП «Княгинин» вийшли під стіни заводу протестувати проти новопризначеного керівника, який переконані вони, призначений остаточно розвалити державне підприємство.

Крім того, чоловік родом з славнозвісного Ростов-на-Дону. Біографія новопризначеного керівника теж насторожила працівників заводу. Крім того, що вони категорично проти «заїжджих», ще й не бажають, щоб заводом керувала людина, яка знаходиться під слідством, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

«Знаєте за 4 роки у нас 9 директорів. Прийшов -вкрав – втік. І з кожним разом все більше. Цей новопризначений Владислав Донченко взагалі під слідством. У нього дуже цікава біографія. На нього відкрита кримінальна справа, бо вже завалив один спиртозавод і працює в тій фірмі, яку ліквідовують. Відповідні документи подані в кабінет міністерства «Укрспирт», що воно  в стадії ліквідації», – наголошують працівники заводу.

Сам колектив налаштований рішуче та каже,що не допустить, щоб підприємство збанкрутувало остаточно. І наголошують – новопризначеного керівника в стіни заводу не пустять.

«Хочуть знищити, роздерибанити і розтягнути територію. Вона дуже приваблива – 5 га, всі мережі, комунікації є. Тож їм легше знести і будувати собі що хочеш. А всі ми – 300 сімей – залишимося без роботи», – кажуть працівники.

Допомогти у ситуації, що склалася працівники попросили депутата Івано-Франківської облради “свободівця” Василя Поповича. Вислухавши зауваження та вимоги людей, депутат пообіцяв підготувати відповідне звернення до Міністра агропромислового комплексу Ігора Швайки та відстоювати право працівників заводу у суді. Крім того, порадив їм згуртуватися, адже як кажуть “в єдності – сила”.

Попович зауважив, що люди справедливо вийшли, бо вони бояться втратити роботу та переживають за свої сім’ї.

“Це має бути держане підприємство – ніякої приватизації. Тут ми бачимо чіткий план до банкрутства  і продажу цього підприємства за копійки в приватні руки. Сьогодні франківська горілка «Княгинин» відомий бренд в Україні і за її межами. Тому я стою на боці колективу, щоб це було власністю держави, але не в корпорації «Укрспирту», – наголошує Василь Борисович.

Також політик підтримав і протистояння людей проти новопризначеного керівника з Ростова-на Дону.

«Якщо людина чужа, то їй байдуже доля підприємства та працівників. Бо вона знає, що завтра поїде і ніяких обов’язків мати не буде. Тому, я проти будь-яких призначень здалеку. Краще народжені в області, яким зрозумілий менталітет регіону. Він просто не зможе бути добрим керівником, буде безпринципний і буде все нищити. Хоча ніхто не може гарантувати, що місцевий буде іншим. Але коли знають, що є діти, сім’я, батьки – це стримує. 15 числа я піду на суд обов’язково, щоб їм допомогти. Як то кажуть, замовити слово перед суддею. І підписати мирову з ДПІ, щоб суд вирішив справу на їхню користь аби вони могли працювати», – наголосив “свободівець”.

 

6

1

2

3

4

5