КМТ

Вчора, напередодні Різдвяних свят, сесію провели не тільки обласна, але і Калуська міська ради.  У двох випадках головним питанням порядку денного було прийняття місцевих бюджетів. Щоправда, якщо в області цьому присвятили кілька годин, то в Калуші з цим впорались значно швидше. Решта часу відвели на інше, не менш важливе питання – розгляд конфліктної ситуації, яка виникла на Калуському міському телебаченні.

Хочемо  нагадати, що не так давно це питання вже розглядалось на сесії Калуської міської ради і тоді було прийнято рішення створити спеціальну комісію для з’ясування ситуації.
Саме із доповіді члена цієї комісії – депутата міської ради Михайла Клима і почався розгляд даного питання. Він розповів про всі напрацювання, які вдалось отримати протягом двох тижнів роботи комісії.

Озвучені  комісією факти спонукали взяти слово оглядача КМТ Катерину Арсені, яка, нагадуємо, тиждень тому раптово захотіла піти на пониження – із головного редактора КМТ до простого оглядача.

 

Після виступу пані Катерина продемонструвала  документ, але без підписів співробітників КМТ. Забігаючи трішки наперед, зазначимо, що нашим кореспондентам вдалось з’ясувати, що далеко не всі особи, прізвища яких були озвучені,  не те, що не підписались під даним документом, вони його навіть не бачили… Для чого був потрібен цей надуманий перфоманс, наразі не відомо. Але факт залишається фактом – публічно обманути депутатів міської ради.
Участь в обговоренні цієї досить непростої ситуації взяли і депутати, які пропонували  свої варіанти можливого врегулювання конфлікту – це від розпуску колективу до проведення переатестації всіх працівників. До речі, свою думку щодо останнього варіанту висловив і «горе-директор» КМТ Віталій Крохта, який, як з’ясувалось, не проти проведення такої процедури. Ще директор пожалівся депутатам на журналістів, які, за його словами, сьогодні влаштували справжній саботаж  та «не допускають до роботи інших працівників». Через такі дії він навіть планує звертатись до правоохоронних органів. Така заява обурила деяких депутатів, які почали вигукувати у відповідь, що міліція скоро сама до нього навідається і без запрошення.
На сесії був присутній і екс-міський голова Калуша, а сьогодні народний депутат України від партії «Блоку Петра Порошенка» – Ігор Насалик.  Нардеп заявив, що ніхто нікого не буде розпускати, і телебачення працюватиме надалі.  Щодо конфлікту, то, за словами Ігора Насалика, про нього вже дізналися на рівні столиці. І це, звісно, не надає плюсів для іміджу Калушу.
Проте, а це саме головне, Ігор Насалик запропонував свій  варіант як розрубити цей гордіїв вузол, з чим і  поділився з нами.