Ozi84kkLwgM

Так буває після коронації. Заздрість, розпач, природна потреба попліткувати. І одразу народжуються безліч версій щодо необ’єктивності рішення журі… Та можливості «завчасно придбати» корону переможниці.

 

Цього разу титул «Зіркове обличчя» сезону здобула Оксана Гаврилів, номінантка № 14. Всього команда «Star Face» об’єднала сімнадцять претенденток на звання найвродливішої.

frTQ_CWLMW4

Шість із семи членів журі запропонували саме кандидатуру Оксани на закритому голосуванні.

Разом із короною, переможниця отримала грошову винагороду: 10 000 гривень. Титул «Перша Віце-міс Star Face» отримала Юлія Єрковіч. Чарівна Христина Лозова завоювала «Приз глядацьких симпатій».

wltjptWL-Zw

Fk9TM25JP-Q

3-LTesHfafQ

Окрім грошових подарунків, переможниць нагородили сертифікатами на відпочинок в готельно-відпочинкових коплексах «Надія» та «Горгани», солодкими подарунками від «Майстерня Шоколаду», пам’ятними стрічками та подяками, річною передплатою на журнал «VERSAL».

 

 

Олександр ГРАБОВСЬКИЙ, директор та засновник франківської модної касти «Star Face Family», розвінчує міф про несправедливість коронації:

грабовський

— Ми ніколи не обираємо переможницю лише за модельними параметрами. Така тактика була б надто недовершеною і банальною.

Впродовж усього терміну підготовки до шоу, на промо-зйомках та репетиціях, я не втомлююся нагадувати дівчатам: вродливого лиця і фігури не достатньо, аби мати успіх в модельному бізнесі. Жіноча краса — це, перш за все, вміння застосовувати власну харизму. Вміння розчинятись у процесі зйомки та дефіле.

«Strar Face of the season» – конкурс краси та грації. Тож красуню — обрану відповідальним й досвідченим журі — ми коронуємо, неухильно дотримуючись цього визначення.

Дівчата повинні відчувати драйв від кожної хвилини на подіумі! Бути манливими. Природними. Органічними. Саме так стають переможницями.

 

Ozi84kkLwgM

RuwMdvU0rPw

xFWbdVCHaiM

7qijJwKdCTk

a4_NbKjm4us

WSwSBbtKEjI

Qayh4TmfS6w

Демонструючи красу та грацію, дівчата дефілювали у дизайнерському одязі від Андре Тана, Любці Чернікової, Манани Богачевської та Вікторії Белей. Запалив подіум вихід у нижній білизні від «Milavitsa». Позмагатись із красунями можуть хіба що учасниці «Міс Університету 2014»!

Шоу-колорит довершили танцювальні номери від «Cherry Girls» — групи підтримки баскетбольного клубу «Говерла», а також – виступ гурту «Franko Band» і співачки Йоко Кот.

QHfDkbACTNk

Цьогорічна вибухова «родзинка» від Олександра Грабовського – backstage-кінострічка, змонтована з закадрової зйомки – що здійснювалася впродовж усіх фотосесій та проектів, які передували конкурсу краси.

Кінострічка стала справжнім сюрпризом для дівчат зі «Star Face»!

1