Сьогодні, 13 березня, відбулося друге засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Івано-Франківський Новий Театр», пишуть Версії.

Оскільки кандидат був лише один – засновник «Нового театру» Тарас Бенюк, то ніякої інтриги не очікувалось. Втім, заступник міського голови Олександр Левицький вирішив внести в засідання певний дражливий елемент, запізнившись на 35 хвилин. Чиновник вибачився за запізненя перед присутніми, пояснивши це терміновим дорученням міського голови Руслана Марцінківа. Отже, засідання замість початися о 14.00, почалося об 14.35.

Комісія в складі Олександра Левицького – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради; Надії Загурської – директора Департаменту культури міської ради; Ірини Тарновської – головного спеціаліста відділу представництва Департаменту правової політики міської ради; Ростислава Саведчука – в.о. директора театру фольклору народних свят і видовищ; Петра Сенчука – художника з освітлення обласного академічного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки.

Один з членів комісї – директор обласного академічного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки Роман Братковський був відсутній з поважної причини.

Секретар конкурсної комісії – Христина Брожина, спеціаліст I категорії Департаменту культури міської ради.

Тарас Бенюк представив своє бачення розвитку театру на рік і на 5 років. Основним завданням режисер назвав формування колективу.

«Оскільки «Новий театр» є театром репертуарним, то стоїть завдання сформувати нову команду – іхудожнього складу, і адміністративного, для того, щоб театр був конкурентноспроможним на тільки в Івано-Франківську, але й в Україні. А в подальшому й за межами нашої держави. Оскільки театр створено з нуля, то дуже багато роботи», – зазначив Тарас Бенюк, пообіцявши, що «Новий театр» активно долучатиметься і до програм, які проводитиме Департамент культури. Також режисер розповів про вистави, які вже ставить театр на базі театру ляльок і поділився творчими планами на майбутнє.

Перед голосуванням Олександр Левицький нагадав кандидату, що «Новий театр» все ж є комунальним закладом, тому керівнику доведеться вирішувати масу, невластивих для творчої людини, проблем.

Опісля, всі присутні члени комісії проголосували за призначення Тараса Бенюка директором комунального закладу «Івано-Франківський Новий Театр».

Тепер слово за міським головою Русланом Марцинківим, який своїм наказом має призначити Тараса Бенюка на посаду.