Головне – провести якісний ремонт дороги Косів-Кути, та для цього – забезпечити відновлення тендерних процедур, які через скарги зацікавлених сторін, на жаль були заблоковані. Через це ремонт ключової ділянки автошляху з боку Гуцульщини до Чернівців був фактично заблокований. Про це парламентар написав на своїй сторінці у соцмережі.

«Хоч вчора й Антимонопольний комітет на вимогу компанії-прокладки “Полтавабудцентр” не допустив до участі в тендері інші підприємства крім ПБС та Дорлідер (пов’язані підприємства). Це означає, що знову, як і завжди протягом останніх 3-ох років, відкритого та прозорого тендеру в Івано-Франківській області не буде, а переможцем буде визнано ТзОВ “ПБС”. Незважаючи на це, – звернувся до відхиленого підприємства не оскаржувати рішення АМКУ. Отримав згоду», – повідомив нардеп.

Парламентар переконує, що таке рішення продиктоване в першу чергу інтересами громади. Адже поки би тривали «розбірки» між тими, хто має здійснювати ремонт дороги, мешканці змушені були б користуватися вщент розбитими автошляхами, – пишуть Версії.

«Це відповідь всім тим “добрякам”, які давно вже мене звинуватили в переслідуванні власних інтересів, а не інтересів громади», – додав Юрій Соловей.

Нагадаємо, 21 липня у Косівському районі відбулось перекриття однієї із ключових доріг краю – Косів-Старі Кути-Тюдів, яка з’єднує Прикарпаття із Чернівецькою областю. Кілька десятків людей – місцевих мешканців та активістів громадських об’єднань вийшли на дорогу для того, щоб добитися відновлення автошляху.

В квітні цього року селяни вже перекривали дорогу в селі Старі Кути Косівського району.

10 липня в системі Прозоро повиненні були відбутись державні закупівлі на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Снятин – Косів – Старі Кути.

Учасниками вказаної держзакупівлі зареєструвалися, окрім компаній «ПБС» та «Дорлідер», які пов’язують з нардепом Шевченком, також і інші дорожні підприємства.

Проте, руйнація схеми розподілу державних коштів не входить в плани ТОВ «ПБС» та її сателітів, які останні три роки виграють всі тендери практично без зниження ціни закупівлі.  Щоб прибрати конкурентів і не втрачати надприбутки, з’являється Асланян Славік Арамович та «славнозвісна фірма» Полтавабудцентр, котра подає скаргу в Антимонопольний комітет України з метою зняття іншого учасника тендеру не з орбіти компанії, наближеної до Шевченка.