Результат пошуку зображень за запитом "ДТП"

Мова йде про перехрестя, що сполучає центральну частину міста Косова та дороги державного значення Р-24, яку недавно капітально відремонтували.

Начальник сектору реагування Косівського відділу поліції Володимир Костюк відзначає, що на зазначеному перехресті, починаючи з травня місяця, вже зафіксовано 4 ДТП. І це не говорячи, про транспортні пригоди, які оформлялись за Європротоколом.

“Водії не дотримуються безпечної швидкості руху, не враховують ситуацію на дорозі, наближаючись до перехрестя на шаленій швидкості, не встигають завершити маневр, чим спричиняють зіткнення з іншими транспортними засобами”, – відзначив поліціянт.

Тож правоохоронці просять водіїв максимально дотримуватись правил дорожнього руху, звертати увагу на дорожні знаки, які встановлені відповідно до ДСТУ 3577/97.

“З усіх трьох сторін, а це: з об’їзної дороги, з центральної частини міста та у напрямку з села Город встановлені дорожні знаки, які з напрямку об’їзної дороги чітко показують напрям головної дороги. З міста Косова встановлений знак “Стоп”, де водій повинен чітко зупинитись, наближаючись до перехрестя, і надати перевагу у русі транспортним засобам, які рухаються головною дорогою. А також з напрямку села Город встановлені знаки та напрям головної дороги. Тому, шановні водії, просимо максимально надалі звернути увагу на такі перехрестя – регульовані та нерегульовані”, – додав Володимир Костюк.