Гончарук обіцяє добудувати басейн для косівських школярів
 Під час ознайомлення з матеріально-технічною базою Рожнівського навчально-виховного комплексу «Гуцульщина» ім. Ф.Погребенника Національного університету «Києво-Могилянська академія», в якому навчається 714 дітей, очільник області оглянув плавальний басейн, будівництво якого триває ще з 1989 року. Даний басейн є  єдиним в закладах освіти усього Косівського району. Для завершення будівництва об`єкта станом на сьогодні потрібно більше чотирьох мільйонів гривень.

Схожа ситуація й із загальноосвітньою школою у селі Білоберізка Верховинського району. Навчальний заклад, в якому здобувають освіту 184 дитини, потребує завершення робіт з водопостачання та водовідведення.

«Заклади середньої освіти у сільській місцевості потребують особливої уваги. Школи у Рожневі та Білоберізці — чергове тому підтвердження. Саме під час навчання у школі людина формує свій світогляд, робить вибір майбутньої професії. Завдання влади – забезпечити учням сільських шкіл максимально комфортні умови для отримання знань, створити достатню матеріально-технічну базу, щоб якість навчального процесу була однаково високою як у школах обласного центру, так і у відповідних закладах гірських сіл», — розповів за підсумками поїздки голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

Як запевнив очільник області, кошти для завершення робіт з водопостачання та водовідведення Білоберізецької школи буде виділено з обласного бюджету уже цього року. В той же час, питання відновлення робіт та фінансування завершення будівництва басейну у НВК «Гуцульщина» буде розглянуто на нараді з робочою групою Косівського району, яка відбудеться в голови ОДА уже в четвер, 16 жовтня.