Картинки по запросу коцаба

“… 09.11, організація “СТАН” проводила черговий захід, як повідомляв сам Мінкін, організатор зустріч буде відкритою, учасниками зустрічі будуть представники ОБСЄ і громадськість області. Але потім стало відомо, що на зустрічі будуть представники РФ, і подавалося це під” соусом ” “Спільна кухня”. Активісти зірвали захід, а представники ОБСЄ, коли дізналися, що це – провокація, відмовилися йти до Мінкіна і росіян”, – зазначив Реведжук.

За словами журналіста, організація “СТАН” в минулому не раз висловлювала свою проросійську позицію, а на її заходи, в тому числі на вчорашній, регулярно приходить одіозний пропагандист Руслан Коцаба.

1_1

У коментарі Версіям журналіст Руслан Коцаба зізнався, що не знає про таку організацію і не міг бути присутнім на організованому “СТАНом” заході 09 листопада в Івано-Франківську, адже вже два тижні поспіль знаходиться в Києві.

“Дивно, вперше чую про громадську організацію “СТАН”, куди мене “засватали”… 😉 Я фізично зараз знаходжуся у столиці, причому безвиїздно, вже два тижні поспіль. А слабО було мені передзвонити і уточнити, що це черговий фейк, гебнюків і їхніх стукачів, – супроти мене? Тщатєльнєє надо, таваріщі! 😉 Знайшли кому вірити – Ромкові Реведжуку…”, – повідомив Руслан Коцаба.

Коцаба також надав фото переписки Реведжука в соцмережі. Без коментарів: