Результат пошуку зображень за запитом "ремонт дороги"

Про це журналістам повідомив голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

“Спільним для всіх районів є погані дороги. Зрозуміло, що за кошти обласного бюджету ми не зможемо привести їх до ладу, бо це мільярдні кошти. Тобто, умовно кажучи, на кожен район потрібно по мільярду гривень (десь більше, десь менше) – це 20-25 мільярдів. А наш обласний бюджет – це трохи більше 5 мільярдів. Ми в цьому році збільшили програму вдосконалення дорожнього господарства вдвічі – кожен район отримав по два мільйони гривень і спрямував їх на найактуальніші проблеми. На наступний рік плануємо ще нарощувати ці кошти”, – відзначив голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

Крім того, очільник облради розповів про відвідини обласної влади районів. І наголосив, що кожен район має свою специфіку. Про це пишуть Версії з посиланням на Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина».

“На сьогоднішній день в області є проблема з браком дитячих садочків. У Богородчанському районі на виході три дитячі садочки. Не нові з нуля, але протягом останніх декількох років ми разом з районною радою, сільськими радами вкладали гроші, і сьогодні на виході буде три нові дитячі садочки. Буквально залишилось на них по декілька сотень тисяч гривень. Але це питання ми вирішимо. У Рожнятівському районі є багато цікавих проектів. Найцікавіший – це можливість організації на базі будинку сопілкарів, який розміщений у мальовничій місцевості, центру для реабілітації учасників АТО. І як тільки подадуть нам готовий проект, ми будемо думати, як його реалізувати. Зовсім інша ситуація в Косові. Косів – це мальовничий край, який славиться своїм мистецтвом, своїми виробами. І місцева влада абсолютно правильно ставить питання – все це повинно працювати на розвиток краю. Тож є пропозиція створити там виставкову залу”, – акцентував політик.