Пов’язане зображення

Співачка здивувала причиною свого рішення.  Українська співачка Марія Яремчук, яка вразила проникливим кавером на пісню легендарного батька, приголомшила фанів рішенням.

Так, зірка заявила, що завершує свою творчу кар’єру. Цю новину вона написала на своїй сторінці у Instagram.

“З непідробною радістю повідомляю, що Марія Яремчук доспівує останні концерти і припиняє творчу діяльність”, – сповістила фанів виконавиця.

Пізніше знаменитість прокоментувала свій намір так. За словами Яремчук, вона залишила сцену, оскільки відчуває панічний страх перед нею, пишуть Версії з посилання на ТСН.

“Я зверталася до допомоги різних психоаналітиків і ніхто мені не міг нічого сказати! Звичайно, я психологічно здорова людина, але мені було складно виходити на сцену! У мене починалися панічні атаки. Я не соромлюся про це говорити! Були випадки, коли я не виходила на сцену, хоча для мене це взагалі незрозуміло, адже я завжди рвалася туди! Для мене кожен вихід на сцену – це як маленька смерть, як Голгофа! Німіє тіло, хочеться бігти”, – зізналася Марія в інтерв’ю ZIK.

Артистка поділилася, було й таке, коли команда співачки просто випирала її на сцену силоміць.

Наразі, зізналася Марія, вона планує взяти паузу у творчій діяльності. Можливо згодом співачка повернеться на сцену, однак вже під іншим ім’ям.

“Розуміючи тепер саму себе, я не бачу сенсу співати ту музику, яку співала, носити те ім’я, яке я носила і той багаж також! Це, напевно, складно – залишати напрацювання, якщо вони є, як би хтось до них не ставився! Все, що вже є, – це багато, і сказати цьому: “Бувай!” Важкувато. Я боялась. Я цілий рік приймала рішення! Воно не є імпульсивним! Це не емоція! Це свідоме рішення! “- наголосила Яремчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Зіркова Марія Яремчук з’їздила на Верховинщину за грибами (фото)