1

Складна соціально-політична ситуація в країні змушує Національний комітет конкурсу «Міс Україна» проводити традиційне свято краси в нетрадиційному форматі.

“Зайвий пафос, святкові та концертні виступи сьогодні недоречні. Водночас на найпрестижнішому світовому конкурсі краси Miss World, який цього року відбудеться в Лондоні, Україна повинна бути представлена ​​достойно”, —  переконаний голова комітету «Міс Україна» Сергій Матяш.

У містах і областях України, незважаючи ні на що, були проведені відбіркові тури. Переможиці та призерки цих конкурсів увійшли до складу фіналісток «Міс Україна 2014». JS представляє фото 24 учасниць фінального відбору конкурсу і пропонує вибрати ”Міс симпатій JetSetter.ua”..

Вибір читачів JS враховуватиметься основним складом журі при вирішальному голосуванні.

Треба зазначити, що серед конкурсантом є й дівчина з Івано-Франківська — 18-річна Вероніка Михайлишин.

2013 року участь у Miss World брала франківчанка Анна Заячківська. Тоді вона увійшла у ТОП-10 конкурсу топ-моделей. На аукціон «Краса з метою», що проходив у рамках конкурсу, віддала ікону власної роботи.

— У кожної дівчини є моменти, коли вона відчуває себе красунею. А буває, навпаки, що себе такою не відчуваєш. Причому, ми всі знаємо, що є таке диво, як косметика, і, якщо її гарно використати, то всі будуть красунями. Досі я практично не користувалася косметикою. І. можливо, якщо біля мене стане дівчина з ефектним макіяжем, то буду на її фоні губитися. Але, серед моїх переваг завжди відзначали те, що я — природна, така, як є, і нічого з себе не хочу “ліпити”. Саме це і приваблює до мене людей, — розповідала красуня в інтерв’ю ”Вікнам”.