Дівчина з Івано-Франківська - у фіналі конкурсу "Міс Українська Діаспора 2014"

У конкурсі візьмуть участь 16 дівчат. Серед красунь – Олександра Залесова з Івано-Франківська, яка зараз проживає у Чикаго.

“Я родом із чарівного міста Івана Франка. Я обожнюю життя і ціную кожну його хвилину. Вільний час присвячую читанню літератури світу,активно займаюсь спортом,особливо цікавлюсь екстрімом.З етичних поглядів на життя,я-вегетеріанець. Найціннішим в житті вважаю сім’ю.Серед людських цінностей ціную чесність,доброту і силу характеру.Найзаповітнішою мрією є заснування благодійного фонду допомоги дітям України,які живуть в притулках”, – пише про себе красуня.

Зараз на офіційному сайті конкурсу розпочалось онлайн-голосування за Міс глядацьких симпатій 2014. Голосування  завершиться 27 вересня під час проведення конкурсу Міс Українська Діаспора 2014.

Кожен має можливість віддати свій голос за красунь, а дівчина, яка в результаті голосування матиме найбільше прихильників, стане володаркою корони Міс глядацьких симпатій 2014.

Щоб проголосувати, необхідно натиснути кнопку “Vote” на фото дівчини. Голосування відбувається на офіційному сайті конкурсу http://missukrainiandiaspora.com/vote

Благодійна мета конкурсу: соціальна та матеріальна допомога Україні, зокрема, гуманітарна місія для українських госпіталів.