http://westnews.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/UyGl9xiZtgA.jpg

 

Наразі на сайті Нового каналу триває онлайн-голосування.

Віддати свій голос за улюбленицю можна лише зареєстрованим на сайті користувачам – залогінитись можна через одну із соцмереж.

Віддати голос за 16-річну Юлію Червак можна за посиланням.

Наразі дівчина у топі учасниць кастингу та набрала понад тисячу голосів, пишуть Версії з посиланням на West News.

http://westnews.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/Ks1-ulPTsqY.jpg

До фінального етапу кастингу, який пройде з 6 по 12 березня, потраплять 30 учасниць, котрі назбирали найбільше вподобань. У 30-ці фіналістів усі набрані раніше голоси обнуляться. Голосування на фінальному етапі розпочнеться з «чистого аркуша». Переможницю оголосять після перевірки голосів на предмет «накрутки», 15 березня.

«Навчаюсь у Калуській гімназії, обожнюю малювати, захоплююсь спортом, а саме: спорторієнтування, волейбол, футбол та легка атлетика. Маю досить високі досягнення у спортивному орієнтуванні, займалась ним більше 4 років. Також є досягнення у малюванні, приймала участь навіть на міжнародних конкурсах. Та своє життя хочу пов’язати з чимось більшим, тим, чим захоплююсь та чого прагну. Йду впевнено, нога в ногу з девізом Ральфа Велдоу Емерсона: «Все життя – експеримент, чим більше експериментів ти робиш – тим краще», – так про себе розповідає Юлія Червак.

 

Читайте також:

Франківська красуня змагається за місце у шоу «Супермодель по-українськи» (ФОТО)