Результат пошуку зображень за запитом "кредит пенсіонери"
І пенсіонери зовсім не є винятком, адже ні для кого не секрет, що розмір пенсії не дуже великий, а покупка побутової техніки або навіть поїздка до рідні може вилитися в копієчку.

Детальні умови кредитування тут:

www.kkks.com.ua/kredit-ivano-frankivsk.html

Ось тільки людям, які вийшли на пенсію, взяти гроші в банку набагато складніше. І не тільки тому, що кредитування такої категорії відсутня, а тому, що рішення про видачу таких позик банками приймається більш строго.

В рамках закону кредитування пенсіонерів в Івано-Франківську не має певних обмежень, але насправді взяти позику не так вже й просто. Хоча статистика говорить про те, що пенсіонери – дуже надійні клієнти і їх рідко можна зустріти в чорному списку. Плату за кредит вони вносять вчасно і ретельно дотримуються правил користування кредитом. І, начебто, саме пенсіонери повинні бути найбільш бажаною категорією, однак банки в реальності більш охоче видають позику клієнтам до 70 років.

Хоча, є й такі фінансові організації, які можуть відмовити в кредиті, якщо позичальникові виповнилося 65 і навіть 60 років.

Невже отримати кредит готівкою для пенсіонерів в Івано-Франківську без поручителів зовсім неможливо? Виявляється, це не зовсім правда.

Хоча, існує кілька обов’язкових умов, які фінансові організації висувають позичальникам-пенсіонерам:

1) позичальник повинен погасити кредит до 75 років;

2) можна отримати кредит без застави (замість нього можуть виступити пенсійні виплати);

3) розмір кредиту може бути обмежений п’ятьма мінімальними пенсіями;

4) позика часто видається після оформлення поліса зі страхування життя.

Природно, кредит для пенсіонерів в Івано-Франківську не завжди видаються з чітким дотриманням цих умов: вони можуть або змінюватися, або доповнюватися – все залежить від банку. Тому неоціненну допомогу в отриманні позики зможе надати кредитний брокер.

Найчастіше, при зверненні до кредитної спілки або банк, від пенсіонерів можуть зажадати такі документи:
1) паспорт;
2) посвідчення пенсіонера;
3) довідку про розмір пенсії за попередні 6 місяців;
4) довідку про заробітну плату (якщо пенсіонер продовжує працювати).

Щоб не ризикувати, кредити пенсіонерам в Івано-Франківську без довідок і поручителів кредитні організації дають на термін до 18 місяців. Хоча, підтвердження платоспроможності допоможе отримати позику і на більш тривалий період. Тобто, термін і сума кредиту залежить від наявності гарантій. До того ж, працюючому пенсіонеру набагато простіше взяти кредит.

До речі, у пенсіонера з поганою кредитною історією шанси на отримання позики без застави мінімальні. У такій ситуації можна, звичайно, звернутися до приватних інвесторів, але варто враховувати, що умови у них серйозно відрізняються від банківських і великий ризик потрапити на шахраїв.

Незважаючи на безліч обмежень, у клієнта пенсійного віку все ж є реальна можливість швидко взяти кредит без надання гарантії.

Найголовніше – уважно вивчайте договір і умови погашення кредиту.