Нагадаємо, у 2009 році Крихівецькою сільською радою прийнято рішення дати дозвіл місцевому підприємцю на відкриття торгової точки на власній земельній ділянці (!) в садовому товаристві “Дружба”, №83, –  пишуть Версії.

Проте, на основі обстежень спеціальної комісії представників Крихівецької сільської ради, виявлено, що торгівельна споруда розміщена на території Крихівецької сільради.

23 червня 2016 року Крихівецька сільська рада приймає рішення, згідно до якого зобов’язали підприємця демонтувати торгову споруду та визначили залишити чинним попереднє рішення про дозвіл на будівництво торгівельної точки на власній земельній ділянці.

Крім того, чиновники зобов’язали демонтувати цю споруду в термін до 03 вересня 2016 року і в разі невиконання цього рішення вказали, що це питання вирішуватиметься в судовому порядку. Проте, споруду ніхто не зносив.

20 березня стало відомо, що юристи Крихівецької сільської ради готують позов до суду на підприємця, який не виконує рішення муніципалітету.

«Ми рішення про знесення споруди прийняли, але воно не виконується. Тому, ми готуємо матеріали до суду. На тому тижні комісія виїжджала ще раз повторно і зараз готуються матеріали. Завтра матеріали будуть у суді», – запевняє сільський голова Крихівців Мирон Гаргат.