1

Нам ще далеко до омріяного оновлення, бо ж Революція Гідності, яку активно пропагували і прикарпатці, не знайшла місця в свідомості вищого керівництва…

Про свою біду та абсолютне мовчання з боку влади, розповіла «Франківчанам» 22-річна жителька центру Прикарпаття, студентка київського інституту кіно і телебачення Н.С., в сім’ї якої проблеми з житлом. Далі – текст Н.С.:

«Я, Н.С. – студентка (інвалід дитинства 17.06.1992 р.н.), мама, двоє молодших братиків, один із них школяр(23.09.2005 р.н.), інший – немовля (06.10.2013 р.н.), та вітчим, який змушений більше часу проводити на заробітках живемо в малосімейному гуртожитку соціального призначення, площею 11,8 квадратних метрів.

7 років безрезультатної писанини ні до чого не призвили. Квартиру за вище вказаною адресою надав мер В. Анушкевичус для тимчасового проживання, без права приватизації. Слід нагадати, що на ремонт та облаштування цього помешкання, було потрачено особисті кошти в розмірі 7 тисяч доларів (чеки додаються). Було звернення до депутатів ВР: В. Кириленка, О. Сича, Б. Гдичинського, пана Шлемка, О. Шевченка, та до міськвиконкому Т. Курилів, пана Фітеля, О. Гуменного, В. Анушкевичуса (включаючи багатьох його помічників), а також було багато усних прохань до можновладців, але відповідь у всіх одна, як під копірку.  В черзі на квартиру стоїмо за номером 2747, очевидно потрібно кілька життів прожити, аби отримати довгоочікуване помешкання.  Також звертались в Фонд доступного житла, але там також відмовлено, у зв’язку з тим, що дорослі не мають постійної державної роботи. Кілька місяців тому лікарі поставили мамі страшний діагноз. До тих пір поки не вилікувалась змушена була спати на підлозі, щоб не мати контакту з дітьми.

Ситуація надскладна, на превеликий жаль самотужки справитись не реально, адже міська влада є байдужою до жителів міста»

 

Спілкуючись з юристами, одностайної відповіді щодо виходу з даної ситуації немає: може допомогти лиш сила депутатського мандату, бо ж Феміда безсильна в даному випадку.

Чому ж мовчить влада Прикарпаття? Чому, маючи величезні статки та можливості, жодного слова не було сказано, аби допомогти? Бо коли справа доходить до електоральної гонки, нізвідки беруться ресурси для концертів, реклами та піару…

Влада мусить мати співчуття… це єдине, що залишає нас людьми у морально бідний час…