Директорові фірми з Івано-Франківська зателефонував знайомий, який повідомив, що в приміщенні його підприємства перебувають невідомі особи, ймовірно, злодії, пише АП.

 

59-річний чоловік негайно виїхав до місця події. Й справді – в середині приміщення, яке на сьогодні не використовується для виробничих цілей, двоє чоловіків розукурочували трансформаторну підстанцію. Підприємець зателефонував у міліцію, але вирішив не чекати її приїзду.  Разом із товаришем забіг у будівлю, намагаючись затримати крадіїв.

 

Одного із зловмисників вдалося схопити без особливих проблем, а інший, здоровенний дядько, вчинив шалений опір. У сутичці він завдав власникові фірми підступного удару ножем у спину й утік.

 

Пораненому пощастило, бо вчасно підоспіла бригада швидкої медичної допомоги (до слова, станція СШМД знаходиться неподалік підприємства, де сталася подія), яка надала кваліфіковану допомогу.  Чоловіка доставили в обласну клінічну лікарню, там його прооперували.

 

Від затриманого зловмисника, який виявився 41-річним жителем Івано-Франківська, правоохоронці дізналися, що він разом із приятелем, 42-річним жителем приміського села Загвіздя, залізли в недіюче приміщення по металобрухт. Для пошуку втікача задіяли оперативний склад міського відділу міліції, дільничних інспекторів, працівників інших служб.