В Івано-Франківську відомий світовий бренд зазнав збитків. ФОТО

Нещодавно проведеною перевіркою працівники відділу захисту прав інтелектуальної власності управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС викрили торгівельну злочинну оборудку, а саме реалізацію підроблених товарів в одній з крамниць обласного центру, повідомили ”Вікнам” у Секторі зв’язків із громадськістю УМВС України в Івано-Франківській області.

Крам, що постачався з-за кордону, виявився виготовленим невідомим турецьким виробником. До речі, на сьогоднішній день справжні товари цієї фірми реалізовуються у торгівельних закладах лише двох міст України — в Харкові та Києві.

Маркyвання підроблених товарів різноманітними марками завдає шкоди не тільки покyпцеві, котрий платить кругленькі суми за фальшивкy, але і справжньомy виробникові. Здобута ним добра репyтація піддається сyмнівy і наступного разy споживач не придбає навіть справжній товар. Тому виробники товарів дбають про захист своїх торговельних марок, а попередження та викриття злочинів у цьому напрямку забезпечують правоохоронці.

На сьогодні міліціонери проводять комплекснізаходи, спрямовані на встановлення всіх причетних до зайняття та організацію продажу фальшивки.  Водночас за цим фактом розслідується кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого значення походження товару)  Кримінального кодексу України.