Кубок України. Прикарпаття поступається дорогою Десні

Про це пишуть Версії з посиланням на ua-football.com.

Відкрив рахунок Денис Олійник, якому дали прийняти м’яч у штрафному франківців, і з розвороту пробив у ціль. Тут же міг подвоювати перевагу Волков, але його постріл з центру штрафного прийняла на себе стійка. Проте все ж форварду вдалося забити, і виявився він схожим на перший: Олександр прийняв і з розвороту пробив з меж штрафного.

У “Прикарпаття” вся надія була на вертикальні передачі, адресовані на Худоб’яка, але з кожним закидом справлялися чернігівські захисники. Навіть не найрівніший газон не виявився аргументом.

Другий тайм пройшов вже більше за рахунком. “Десна”, висловлюючись боксерською термінологією, тримала суперника на відстані удару, намагаючись не підпускати його ближче. Не завжди це вдавалося (кілька ефектних стрибків під поперечину Махновському зробити все ж довелося), але в цілому, принесло потрібний результат.

“Десна” вдруге в історії виходить у кубковий чвертьфінал, а “Прикарпаттю” – подяка за гру серцем і до зустрічі в наступному розіграші.

Івано-Франківськ. Стадіон “Рух”

“Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – “Десна” (Чернігів) 0:2

Голи: Олійник 14, Волков 24

“Прикарпаття”: Вульчин, Бочкур, Януш, Прошак, Яневич, Дербах (Кузьмін 75), Худоб’як (Дитко 55), Боришкевич, Бойко, Приймак, Конкольняк (Гуменюк 88)

“Десна”: Махновський, Волков, Парцванія, Братков, Мостовий, Коберідзе, Картушов, Олійник (Щедраков 82), Філіппов, Арвеладзе (Безбородько 90), Жук

Попередження: Бойко 57, Дербах 67 – Коберідзе 31, Братков 69