Відведених місць для купання (пляжів) на території міста немає. Про це пишуть Версії з посиланням на “Вікна”.

На водоймах міста відповідальними особами установлені щити з попереджувальним написом «Купатись заборонено». В офіційному повідомленні управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради йдеться:

“Звертаємо увагу усіх мешканців міста на безпеку під час відпочинку на воді у період купального сезону 2017 року. Будьте обережні та особливо слідкуйте за поведінкою дітей, не залишайте їх без нагляду”.

 

Раніше йшлося, що з міського бюджету Калуша було виділено 30 тис. гривень для проведення аналізів води на Домбровському кар’єрі. Дослідження проводились на виконання електронної петиції мешканців міста Калуша, які звернулись до влади з проханням визначити придатність технічних водойм Домбровського кар’єру для купання, а такожвизначити наявність чи відсутність лікувальних властивостей у вищевказаних розсолів на організм людини.

Начальник управління надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Ігор Головатчук повідомив:

 

“У пробах виявлено незначні підвищення концентрації заліза. Найбільше насторожує — що багато бромідів, які виявили і на хвостосховищі, і — на шламонакопичувачі та кар’єрі. Яке би не було бажання там відпочивати, не треба забувати, що це технічні споруди і ніхто не знає, чим вони там заповнювалися колись. Це особиста справа кожної людини — купатися чи ні. Ми аналізи зробили, подали всю інформацію”.