http://image.tsn.ua/media/images4/original/Oct2015/385026325.jpg

Про це йшлося сьогодні на прес конференції КВУ.

Також в організації оцінили загрози, які можуть виникнути в день голосування та під час підрахунку голосів і підведення підсумків.

В період між 25 жовтня та повторним голосуванням 15 листопада кількість агітаційної продукції значно знизилась, а також кількість агітпродукції значно знизилась у співвідношення кандидат-агітація.

«В основному залишилась форма агітації палатки, спілкування з мешканцями, роздача газет та проведення зустрічей у мікрорайонах чи з колективами. Також ми провели аналіз преси, слід відзначити що вибори стали трохи «бруднішими», якщо ми візьмемо негативні статті, то чомусь ми зафіксували тільки негативну інформацію проти Ігоря Насалика», – відзначив керівник КВУ в області Максим Лисюк.

За його словами, в останній тиждень в інтернеті появилось відео, ми його назвали «сірим» піаром, де оприлюднювалась інформація проти одного з кандидатів.

«Ми розуміємо, що це брудні технології. Але надіємось що в суботу і неділю такого не побачимо», – каже Лисюк.

Представники ІФОО КВУ відзначили, що організація проти використання будь-яких технологій, що можуть зашкодити кандидатам, якщо це оприлюднюється не від імені опонента.

Також Лесюк він відзначив приїзди ВІП-персон.

«Якщо ми візьмемо виступи Гройсмана, Тягнибока – там була прихована агітація. Приїзд ВІП-персон саме в другий тиждень перед виборами спрямований на підняття рейтингу кандидатів», – резумював Лисюк.