Марія Яремчук, Валерій Харчишин

Головна жіноча роль в кінокартині належить співачці Марії Яремчук. За сюжетом героїня Маші – Марічка Дзвінки є коханою відважного карпатського ватажка Олекси Довбуша, якого зіграв лідер гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин, пишуть Версії з посиланням на Gazeta ua.

“Все, що відбувається у фільмі мені близьке. Це складно назвати грою. Я – гуцулка і мені зовсім не потрібно було приміряти чужу роль. Просто виявилася свого часу на своєму місці. Ми з Валерою Харчишиним стали справжніми Довбушем і Марічкою. Нам дуже комфортно працювалося в парі”, – поділилася враженнями артистка.

 

Перед глядачем Яремчук постане чуйною, ніжною, тендітною дівчиною з суворою долею, яка не змогла піти проти волі суворого батька і вийшла заміж за нелюба чоловіка. Але справжні почуття взяли гору. Відчайдушна гуцулка потайки втекла до Олекси в ліс …

Фінал фільму обіцяє бути інтригуючим. Останні кадри кінострічки знімали в місті Вижниця на вулиці Яремчука. Примітно, що в цьому ж місці батько Марії народний артист України Назарій Яремчук в свої 23 роки знімався у фільмі “Червона рута”.

У заявленій на Каннському кінофестивалі фрагменті показані бойові сцени, епізоди зустрічей Марічки та Олекси, а також сцена головної героїні в батьківському домі, в яких Маша дуже добре проявила себе як актриса.

Історична драма викликала великий інтерес зарубіжних дистриб’юторів. Пізніше проект “Легенда Карпат” буде представлений на фестивалях в Америці і Канаді (American Film Fest, Toronto International Film Festival), а також на Берлінале і на кінофестивалі в Гонконгу (Hong Kong International Film Festival). Український глядач побачить фільм на початку осені.