Бійця батальйону “Донбас” Олега Івахнюка, пораненого у Попасному, з днем народження привітав Сергій Ребров

Іван Качмар та Олег Івахнюк у Нових Петрівцях під час прийняття присяги

“Хочемо побажати перемоги над недугою. Силою думки ти не тільки подолаєш свою недугу, а і переможеш у цій складній війні правди зі злом”, — передають вітання через ”Вікна” Іван Качмар, Йосип Сарахман, Гриць Кондратенко, Петро Урсулович, Red Bull, Роман Мацьків, Ігор Сарахман, Андріан Волгін, побратими з ІІІ сотні Батальйонів «Донбас» і «Айдар», І-го та ІІ-го батальйонів Нацгвардії України.

Олегу Івахнюку сьогодні виповнилося 29 років. В день народження Олега привітали знайомі кияни. Запросили у гості відомого футболіста Сергія Реброва, головного тренера київського “Динамо”. Він провідав Олега і приніс йому подару торт у формі футбольного поля.

18 липня Олег Івахнюк звільняв від терористів місто Попасне Луганської області. Потрапив у засідку під обстріл озброєної групи добре озброєних терористів. Одне з поранень нанесла куля 12-го калібру потрапив у тазовий суглоб. Побратими винесли Олега із поля бою . До 25 липня калушанин перебував у госпіталі в Харкові. Звідти його транспортували до Києва у клінічний госпіталь МВС. Щоб врятувати суглоб, йому належить зробити ще не одну операцію.


Батальйон «Донбас»  під час прийняття присяги


Олег Івахнюк під час березневих подій на Майдані у Києві. Тримали 30-метровий прапор, зшитий із прапорів України, Криму і кримсько-татарського народу.

Картковий рахунок для адресної допомоги: 4149 4978 0992 1416 (для Олега Івахнюка)