«Я йду на вибори з командою однодумців, серед яких лідери громади, люди, які ділом довели свій патріотизм та професійність», – наголосив О.Шевченко.

 

Олександр Шевченко представив і деяких членів своєї команди, а саме: представника «Національної асамблеї інвалідів України в Івано-Франківській області» Миколу Макара, молодіжниого громадський активіст, голову ГО «Спільними зусиллями», чемпіона світу з кік-боксингу, добровольця учасника АТО – Віталія Мерінова, громадського активіста, педагога з багатолітнім стажем – Олександру Мечеву, легендарного воїна УПА – Іллю Сливінського, митця – Романа Бончука, керівника івано-франківського драмтеатру, заслуженого артиста України Ростислава Держипільського, які виступилий та пояснили чому саме вони підтримують Шевченка.

 

Легендарний воїн УПА Ілля Сливінський в напутньому слові порівняв Олександра Шевченка з Степаном Бандерою, та подарував червоно-чорний стяг кандидату в депутати.

 

В розмові з журналістами Ілля Сливінський сказав: «Я знав який є Степан Бандера.  Знаю Олександра Шевченка. Вони є подібні. Мудрі, дієві, незламні.  Саме тому я підтримую Олександра Шевченка, який так само є надзвичайно порядною людиною та добрим господарем, і тому я бажаю Олександру перемоги».