Сьогодні, 28 листопада, на площі перед адмінбудівлею Івано-Франківська відбулася мирна акція колективів лісових господарств області, ініційована профспілкою, у зв’язку з схваленням 15 листопада 2017 року Кабінетом міністрів України “Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року”.

21 листопада в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулися профспілкові збори, де науковці та лісівники області виступили категорично проти затвердженого урядом проекту, бо вважають що проект приймався таємно, без представлення фахівців лісової галузі та громадськості.
“Органи місцевої влади та профспілковий комітет єдині в тому, що Стратегія запропонована Кабінетом міністрів, не відповідає програмі реформування, яку розробили фахівці лісової галузі. Ми наполягаємо на детальному обговоренні та доопрацюванні проету працівниками, науковцями, ветеранами лісового господарства”, – зазначив голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Ігор Хомишин.

Учасники акції, в робітничих робах та камуфляжі оточили по периметру площу перед адміністративною будівлею, а потім, під звуки бензопил , газонокосарок та іншого інструменту рушили до “Білої хати”. Після, під гімн профспілок, почалася мирна акція, на якій колективи профспілок озвучили свої вимоги до уряду.