news-image: 14-15 жовтня в Івано-Франківську пройде літфест “Покрова”

Цього разу серед учасників фестивалю найліпший сучасний український новеліст Василь Портяк. Він представить нові тексти, а також оголосить переможця конкурсу прози про УПА. З 11 червня до 20 вересня такий конкурс проводила Літературна агенція “Discursus”. Серед членів журі також історик Володимир В’ятрович та письменник Василь Карп’юк. Надійшли роботи від сорока авторів, кращі з них увійдуть до книжки, яка вийде навесні. Також Василь Портяк візьме участь у дискусії з Петром Шкутяком про українські воєнні добровольчі формування в рамках проекту “Розумна кава”.

Василь Герасим’юк приїде на фестиваль вдруге. Він представить нову книжку “Кров і легіт”, яка стала значною поетичною подією цього року.

Композитор Василь Пилипчак презентуватиме книжку “Наскрізь”. Її авторка – іванофранківська поетеса Наталя Ткачик, а Василь Пилипчак написав музику до частини текстів книги. Очікується спільний виступ обох авторів.

Дзвінка Матіяш в рамках фестивалю презентуватиме новий роман “День Сніговика”. Також серед учасників фестивалю письменники з Івано-Франківська та області Степан Процюк, Ольга Деркачова, Євген Баран, Іван Ципердюк, Роман Киселюк, Василь Андрушко, Микола Близнюк, Богдан Ославський, Христина Козловська та інші.

В рамках фестивалю нові книжки представлять поети Василь Задорожний та Христина Букатчук, а також читатимуть учасники першої в Україні резиденції для молодих україномовних письменників “Станіславський феномен” Наталя Єрьоменко, Анжела Богаченко та Юлія Кручак.

Також традиційно буде оголошено лауреата фестивалю, якого оргкомітет визначив з числа учасників фестивалю. Лауреата буде нагороджено дипломом і сирним коником, пише Репортер.