Перший заступник голови фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв підозрює, що позафракційний народний депутат Володимир Литвин бере участь у вербуванні “тушок”.

Про це він сказав в інтерв’ю “Главкому”, коментуючи заяву Литвина, що у спікера парламенту Володимира Рибака в сейфі є ще шість заяв про вихід із фракції “Батьківщина”.

“Якщо Литвин таке заявляє, отже, він теж учасник цих переговорів. А можливо, утворюється нова група а-ля Рибакова, кураторство над якою взяв Литвин і його команда, і саме цим можна пояснити його обізнаність, якщо це, звичайно, правда”, – сказав Соболєв.

Також Сергій Соболєв упевнений, що всі депутати, які вийшли з фракції, голосуватимуть разом із Партією регіонів.

“Усі ЗМІ, контрольовані Партією регіонів і Адміністрацією президента, почали друкувати листи від окремих праведників, які голосують із ПР за всіма законами, а тепер розповідають, як боротимуться за Тимошенко. Хочу нагадати, що і перші “тушки”, коли виходили, заявляли, що йдуть боротися за Тимошенко, а тепер подивіться, як голосують Немилостивий і всі інші. Всі вони разом із Партією регіонів голосують за найбрудніші тіньові схеми”, – сказав Соболєв.

“І впевнений, що останні зрадники, які розповідають зараз казки, на наступному пленарному тижні будуть кооптовані в Партію регіонів і дружно з нею голосуватимуть”, – переконаний нардеп.

Нагадаємо, 6 червня з фракції “Батьківщина” вийшли народні депутати В’ячеслав Кутовий і Володимир Купчак.

Пізніше позафракційний Володимир Литвин заявив, що є ще шість заяв про вихід із фракції “Батьківщина”.

Водночас заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов розповів, що фракцію “Батьківщина” можуть покинути 20-25 осіб.