Лідер “Третьої республіки” Юрій Луценко вважає, що подальше перебування Миколи Мартиненка у лавах опозиції ставить під загрозу саме її існування.

Про це він сказав на брифінгу після об’єднавчого з’їзду “Батьківщини”, інформує “УП”.

“Я дуже добре знаю Миколу Мартиненка. І я не є йому ворогом. Але в цій ситуації вважаю, що подальше його перебування в опозиції ставить під сумнів усю опозицію”, – заявив Юрій Луценко.

 

Луценко попросив вибачення за різкі слова на адресу депутата і сказав, що керівництво партії “Батьківщина” повинне саме визначитися із заходами щодо Мартиненка.

“Це справа партії, я і так сказав забагато, як не для члена партії. Однак вважаю, що маю на це моральне право, бо на сьогоднішній день, не порвавши з “генератором тушок” не можна переконати людей у щирості опозиції на президентських виборах”, – зазначив політик.

“Він нагадав, що сила опозиції полягає у довірі до неї людей. А довіри бути не може, коли всі знають, що є реальні зрадники, які з’являються знову і знову. І це не лише проблема підкупу депутатів, а й проблема якості їх добору”, – підсумував Луценко.

Натомість Микола Мартиненко переконує, що Юрій Луценко не має морального права засуджувати будь-кого, враховуючи його політичну історію і відповідальність за формування цілої групи “тушок” з “Народної самооборони” в минулому скликанні парламенту.

“У моєму політичному житті нічого не змінилося. Я і далі працюю в опозиції у складі фракції “Батьківщини”, підтримую лідера фракції Арсенія Яценюка, беру участь у роботі опозиції в цілому і “Батьківщини” зокрема”, – цитує Мартиненка “Інтерфакс-Україна”.