Фото: Сергій Попович. Сміття в Микитинцях

Фото: Сергій Попович. Сміття в Микитинцях

Про це 5 липня на брифінгу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук, пишуть Версії з посиланням на

ZIK.

“Усе сміття, яке вивозиться за координації Львівської ОДА, вивозиться на законних основах і під контролем. Усі договори з полігонами проходять попереднє погодження у департаменті ЖКГ. Без мого підпису жодне сміття у рамках нашої діяльності не вивозиться”, – повідомив Романчук.

“Щодо фактів скидування сміття в інших областях там працює поліція. Попередньо, є бачення, що певна політична сила хоче внести деструктив у роботу з вивезення сміття”, – додав посадовець.

Романчук зауважив, що йому відомо про скидання сміття на Прикарпатті.

“Про це дізналися з преси. У телефонному режимі нам повідомляли працівники Івано-Франківської ОДА. Наша поліція отримала відповідне доручення від голови ЛОДА і спільно з івано-франківською поліцією працюють над цими порушеннями”, – повідомив керівник департаменту.

З його слів, наразі сміття зі Львова офіційно приймають 15 полігонів із 20, які є на Львівщині. Інші області готові допомагати та приймати львівське сміття, однак до них раніше ніхто не звертався.

“Мені було дивно, чому досі до них не їздили представники Львівської міської ради і не домовлялися з ними про допомогу Львову. На сьогодні є низка областей, які готові укласти угоди”, – сказав Романчук.

Читайте також:

Епопея з львівським сміттям на Прикарпатті: пізно пити «Боржомі», коли нирки відмовили