Найімовірніше відходи завезли у ніч з п`ятниці на суботу. Сміття залишене на вул. Марковецька. Про це пишуть Версії з посиланням на інформує МІСТО.

Правоохоронці і влада підозрюють, що до цього причетні місцеві мешканці, бо про цю території і маршрут будь-кому невідомо. До речі, наша знімальна група також не з першого разу потрапила сюди – безліч польових доріг.

Головний інспектор з охорони публічного порядку, депутат Микитинецької сільської ради Богдан Щербанюк продемонстрував знайдені документи Львівського національого університету імені І.Франка, податкові декларації, записки однієї із львівських церков.

Секретар Микитинецької сільської ради Галина Марків розповіла, що вже декілька мешканців телефонували і скаржилися на неприємний запах. Здебільшого це ті люди, які мають дачні будинки. Переконана, що спільно з владою міста та області потрібно вирішувати це питання, адже через спеку неприємний запах тільки прогресуватиме.

Слідчі, які працювали на місці, не готові стверджувати звідки це сміття. Кажуть, обстежуюють територію. У будь-якому випадку за такі дії загрожує відповідальність за забрудення і псування земель, яка передбачена Кримінальним Кодексом України (Стаття 239).

Додамо, що на пунктах в’їзду в область працівники нацполіції організували пости задля перевірки вантажу великогабаритних автомобілів, а голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук дав доручення створити робочу групу та виробити алгоритм дій, щоби попередити несанкціоноване ввезення сміття на територію Прикарпаття.