IMG_8069_(1)_(1)_(1)

Про це повідомив заступник начальника управління екології та природних ресурсів ОДА Андрій Пліхтяк, який побував на місці скидання 120-ти тонн відходів.

Андрій Пліхтяк наголосив, що завдяки розробленим облдержадміністрацією заходам, спільно з Івано-Франківською міською радою усі відходи, які були завезені з міста Львова у приміські села Хриплин та Микитинці на сьогоднішній день прибрані та перевезені на полігон ТПВ у с. Рибне.

«Обласна влада доклала максимум зусиль, щоб оперативно вирішити це проблемне питання, залучивши відповідні служби та підприємців», – підкреслив посадовець.

Облдержадміністрація й надалі буде здійснювати усі необхідні заходи щодо попередження незаконного завезення сміття на територію Івано-Франківщини.

На даний час правоохоронними органами проводяться оперативно-розшукові заходи з метою встановлення осіб, причетних до організації та незаконного викидання у населених пунктах області побутових відходів, інформує відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.