Серед тінейджерів популярним є вислів, що кожен третій в Станиславові – діджей, а кожен другий – фотограф. Останні декілька років тут популяризується і починає інтенсивно розвиватись модельний бізнес: все частіше прикапатські кутюр’є влаштовують  покази нових колекцій для модників та модниць регіону. І все більше дівчат мріють бодай наблизитись до привабливих 90-60-90, щиро розпустивши вушка, що модельна школа стане для них чарівною паличкою у побудові рель’єфу тіла.

Переймаючи естафету київської фешн-індустрії, франківські власники модельних шкіл левову частку зусиль прикладають до перспективи фінансового збагачення і аж надто часто забувають про естетичну подачу як моделей, так і, власне, свою.

Горе-моделінг рухається абсолютно не в міланському напрямку і навіть в перспективі не дотягується до столичних стандартів.

Звісно, модельні  школи, котрі уже давно «на плаву» і визнані далеко за межами країни не потрапляють під категорію «любителі халтури».

А от потрапляє під неї відома у вузьких колах «модельна» школа «ELLIE MODEL IF», власником котрої є Дмитро Шкаврітко ( викладач етикету і основ модельного бізнесу разом з тим).

Раніше навчання було платним і коштувало франківським поціновувачам прекрасного двісті гривень в місяць. Тепер, за словами директора, воно безкоштовне.

«На навчання приймаються дівчата від 168 см та юнаки від 178 см» – от і всі вимоги, котрі ставлять перед бажаючими дефілювати дані експерти моди. При чому про віковий бар’єр мова не йде взагалі.

Тобто, якщо моя вага – 116 кілограм, я страшенно боюсь сцени та свого віддзеркалення, не вмію ходити на підборах – це не суттєво. В будь-якому випадку «ELLIE MODEL IF» зробить з мене цукерочку, адже мій ріст – 168 см.

Взагалі це не найголовніше у казусності даної «кузні моделей», як і те, що її директор має не зовсім прозору репутацію в фешн-колах Прикарпаття.

В процесі навчання присутні  ФОТО/ВІДЕО класи – вміння працювати перед камерою, створення різних образів. В даному контексті Еллі модел перевершили всі очікування та прогнози. Не побоялись «випустити пар» і викласти на широкий загал свої геніальні «творіння».

На запитання та коментарі щодо даних фото – відповіді годі чекати. Цікаво, де ж береться муза на такі вчинки? І як взагалі хтось може навчатись етикету ,самоподачі та фотопозування , маючи за плечима ТАКІ РОБОТИ?  Інша справа – як можна підтримувати таку ініціативу і погодитись на фотосет.

«Зірка» наступних фото на не зовсім схвальні відгуки користувачів соціальної мережі вконтакті відповідає: «Я – модель і мені за це платять гроші. Це мистецтво».

Або більшість тверезо мислячих людей нічого не розуміє в моді та нових тенденціях, або це справді – огидно і надихає виключно на дискримінацію та висміювання.

 

Я.Ляхович

1

2

3

4

5

IMG_0065

IMG_0076

IMG_0077