maryhuana

Під час відпрацювання території обслуговування дільничні інспектори Івано-Франківського міськвідділу міліції на одній із вулиць обласного центру звернули увагу на підозрілу поведінку перехожого чоловіка, повідомили КУРСу у СЗГ УМВС в області. 39-річний івано-франківець постійно озирався, пришвидшуючи ходу, не виймав рук з кишені, виглядав дуже стурбованим.

Як виявилось, в кишені затриманого знаходився поліетиленовий пакет з наркотиком. В присутності понятих міліціонери вилучили згорток, наповнений речовиною, схожою на марихуану.

Вилучену речовину направлено на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області для проведення дослідження.

За цим фактом проводиться подальша перевірка, встановлюється походження наркотика природного походження. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 статті 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.