Жовті чоловічки неабияк заінтригували франківців, що прогулювалися “стометрівкою” і відпочивали на літниках. Незнайомці відповідей на запитання не давали. “Чому в масках, що відбувається?” – стривожено розпитували перехожі.  Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Згодом на пішохідну “стометрівку” приїхали автокран і вантажівка з великим жовтим контейнером. На перехресті Незалежності і Шашкевича техніка зупинилася, кран зняв загадковий контейнер з вантажівки і поставив на “стометрівку”. Люди в жовтому керували діями кранівника, не пояснюючи нічого допитливим очевидцям події. Перехожі губилися в здогадках: “Що там? Чи відкриють? Слона привезли? Може, сепари? Зомбі? Знімають рекламний кліп? Мистецька акція?..” Зо дві сотні франківців знімали загадкових жовтих чоловічків на смартфони і чекали розв’язки.

 

Але так і не дочекалися: автокран поїхав зі “стометрівки”. Люди в жовтому поспішно покинули місце услід. Дивний жовтий контейнер залишився на площі. Охочі фотографувалися на його фоні, хтось постукував по стінках, але загадка залишилася нерозгаданою.