1

 Про це та інше молоді люди просто в центрі Івано-Франківська розповідали всім перехожим.

18 жовтня на Вічевому майдані за ініціативи департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради спільно з БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми провели вуличну акцію «Кожен постраждалий має право на допомогу!» – пишуть Версії.

Захід провели з метою ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми осіб та інформування громадян про можливість отримання допомоги.

“Оскільки багато людей їдуть на заробітки за кордон, вони повинні знати про небезпеку торгівлі людьми. То ми долучилися до проведення цієї акції”, – каже учасниця заходу.

17 осіб в області вже отримали статус постраждалих від торгівлі людьми. Більшість жертв це чоловіки, які потрапили в трудову експлуатацію.

Під час акції перехожим роздавали буклети з інформацією, куди звертатися в разі виявлення фактів про торгівлю людьми, або ж якщо особа сама є постраждалою.

Ось контакти: Департамент соціальної політики/управління соціального захисту населення ОДА/РДА (03422) 2-55-78 (0342) 50-30-81

До благодійного фонду “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ” (0342) 75-30-61

На національну “гарячу лінію” з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0 800 505 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів)

527 (безкоштовно для абонентів Київстар, МТС, Life).