В процесі еволюції тіло людини видозмінюється. Ряд органів стають йому непотрібними, пишуть Версії з посиланням на znaj.

Міжнародна група вчених зробила анатомічний прогноз. За словами дослідників не менше п’яти частин людського тіла незабаром можуть повністю зникнути.

Вчені стверджують, що з часом у людини пропаде довгий долонний м’яз, так як він абсолютно непотрібен для сучасної людини. За його допомоги стародавні люди чіпко хапалися за гілки, але зараз у людства немає такої необхідності. Також зітреться і куприк, на якому раніше у давньої людини знаходився хвіст для рівноваги. Вчені говорять, що в майбутньому у людини стане набагато менше волосся на тілі, так як немає необхідності за допомогою волосяного покриву контролювати температуру тіла.

Нашим предкам доводилося пережовувати велику кількість досить грубої їжі. Саме для цієї мети їм потрібні були зуби мудрості. На сьогоднішній день, ці зуби з’являються все пізніше. Ймовірно, що з плином часу вони і зовсім перестануть з’являтися у людей. Також, сучасна людина не відчуває ніякої потреби в носових пазухах. Тому з часом зникнуть і вони.