zona_ato

«Фільм знятий ще в серпні під час «Іловайського котла». Ми не для слави його зробили, а для того щоб його більше побачили. Про цю подію потрібно не просто показати, а про неї кричати. Нам потрібно не програвати інформаційну війну. Це хронологія подій, без закадрового голосу з коментарями очевидців та командира. Ми не показували його раніше, щоб е зашкодити людям, які були у полоні після цих подій», – пояснює автор фільму.

Перша презентація відбулася в Нью-Йорку разом з презентацією Людмили Філіпович, яка презентувала книгу про Майдан.

«Йде справжня війна. Цим фільмом я хотів показати, як себе почуває людина перебуваючи у таких умовах. Кожен має робити те що він вміє найкраще роботи. Так от і я, адже я не професійний військовий, а журналіст», – сказав Ганущак.

За словами громадського активіста волонтера Сергія Сивачука, на основі такої хроніки ми зможемо судити про події об’єктивно.

«Хоч це трохи й запізніло, але ми самі зможемо зробити висновки не слухаючи ні провладних ні проросійських коментарів», – сказав Сивачук.

Як пояснює автор, фільм розповідає всього про два дні 20 і 21 серпня.

«Це був третій чи четвертий день в АТО. Нас по тривозі підіймають і ми в складі військової колони їдемо. Йдемо не знаючи куди. Ми з третього разу потрапили в Іловайськ, як виявилося згодом. Я довгий час не міг попасти на передову, лише на наступний день. Показао все – бої, коментарі тощо», – каже Ганущак

Також фільм автор присвятив двом загиблим побратимам з полку «Азов» – «Хомі» і «Аксьону», хлопцям 18 і 20 років, які загинули під час цих подій.