http://korupciya.com/wp-content/uploads/2014/10/lustracija_1478.jpg  Про це на своїй сторінці у ФБ пише адвокат Володимир Бандура,

 

“З близьких до суддівських кіл стало відомо,що принаймні троє звільнених внаслідок дії люстраційного закону, полковників міліції з обласного міліцейського управління оскаржуватимуть рішення про звільнення з улюблених міліцейських крісел в окружному адміністративному суді. Один з них вже сьогодні подав позовну заяву з обличчям повним рішучості та віри у справедливість суду. Два інших в сумятті почуттів блукають коридорами адміністративного суду,як привиди батька Гамлєта з почорнілими від скорботи обличчями… В деякому сум’ятті і окремі представники з числа радикально налаштованої молоді. Якщо до двох з полковників особливих претензій немає,то третій палковнік вже давно ходить у “запеклих друзяк” Правого Сектора Івано-Франківщини, приймав особисту участь в окремих слдчих діях відносно активістів та створенні доказів у справах про підпал партії регіонів у Галичі,безчинствував та хуліганив у провадженні про захоплення державних будівель у Івано-Франківську в грудні 2013-січні 2014″, – написав Бандура.

 

16 вересня 231 народний депутат підтримав у другому читанні і в цілому законопроект про очищення влади, спершу Верховна Рада провалила голосування.

 

Президент Петро Порошенко підписав закон 9 жовтня.

 

За попередніми оцінками, під люстрацію потраплять до мільйона чиновників та керівників силових відомств.